Nauczyciel Truskawki
  • Experience:
  • Phone:

mgr Karina Jakubaszek

Mieszkam w Rogoźnie i jestem matką dwójki wspaniałych dzieci. Praca z dziećmi to moja pasja, która dostarcza mi wiele przyjemność i satysfakcji. Studia licencjackie ukończyłam w GSW Milenium w Wągrowcu -Edukacja elementarna z terapią pedagogiczną; jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu -studia drugiego stopnia – Poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna. Doświadczenie zawodowe zdobyłam  m. in. w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Budziszewku – oddział przedszkolny oraz w Centrum Wspomagania Rozwoju i Terapii Dziecka Progressio w Wągrowcu. Uczestniczyłam w różnych szkoleniach doskonalących warsztat pracy m. in.:  Glottodydaktyka , Metody pracy w przedszkolu – wskazówki ułatwiające nauczycielom organizację i prowadzenie zajęć, Dzieci z zaburzeniami zachowania – problemy wychowawcze, „Dla dzieci, z dziećmi, o dzieciach – kreatywne prowadzenie grup dziecięcych”, Logorytmika w przedszkolu, CYFROWO BEZPIECZNI – Jak zapewnić uczniom bezpieczeństwo w Internecie.

Inni pracownicy

Nauczyciel Truskawki
mgr Marta Jaworska
Nauczyciel Jagódki
mgr Weronika Filipiak
Nauczyciel Zajączki
error: Content is protected !!