mgr Jolanta Pilecka
  • Experience: 8 lat
  • Phone:

mgr Jolanta Pilecka

Mieszkam w Rogoźnie i pracuję w Niepublicznym Przedszkolu „Przemysław” od 2011. Praca z dziećmi to moja pasja, która dostarcza mi wiele przyjemność, radości oraz satysfakcji.

Studia licencjackie ukończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza – Praca Socjalna i Resocjalizacja. Studia Magisterskie – Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, Ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu Edukacji Przedszkolnej i Żłobkowej, Zarządzania Oświatą oraz Pedagogiki Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie- Oligofrenopedagogiki.

Uczestniczyłam w różnych szkoleniach doskonalących związanych z dziećmi oraz tym, aby jak najlepiej przygotować młodych ludzi do edukacji wczesnoszkolnej.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest ich bezpieczeństwo oraz to aby każdy był traktowany z szacunkiem, ponieważ kieruje się zasadą każdy inny jednak wszyscy równi. Moim marzeniem jest aby dzieci, które wychodzą z naszego przedszkola byli dobrymi i szczęśliwymi ludźmi.

error: Content is protected !!